Po czym poznać, że mu się podobasz. 20 MAŁO ZNANYCH oznak, które faceci chcą ukryć

1. Mówi o tym wprost

Nie ma nic bardziej oczywistego. Chłopak, który przyznaje, że mu się podobasz, prawdopodobnie nie kłamie. Pytanie brzmi, w jakim sensie mu się podobasz? Chce być z tobą na poważnie? Liczy tylko na seks? A może lubi cię jak kumpla?

Spróbuj wyczuć jego ton głosu, kiedy to mówi. Od razu rozpoznasz co chce przez to powiedzieć, wystarczy jak na niego spojrzysz!

2. Pytania, pytania, pytania

Dużo ze sobą rozmawiacie. On chce wiedzieć o tobie prawie wszystko. Zadaje dużo pytań, które czasami mogą wydawać się nieistotne, jednak jemu zależy na podtrzymaniu rozmowy.

Jesteście w klubie, na imprezie lub wpadłaś na niego zupełnie przypadkiem. O niektóre rzeczy może pytać po prostu z grzeczności, jednak, gdy zauważysz, że rozmawia z tobą nie tylko z konieczności, to prawdopodobnie jest tobą zainteresowany.

Oczywiście dużo wynika z tego o co pyta i kiedy. Pamiętaj, aby kierować się zdrowym rozsądkiem. To, że zapyta „Co słychać?”, nie oznacza od razu, że mu się podobasz.

3. Podchodzi do ciebie

 

Kolejna oczywista rzecz. Jeśli nawiązuje z tobą kontakt, z pewnością cię lubi. A może chodzi mu o twoją przyjaciółkę? Może to taka strategia, aby do niej dotrzeć i przełamać pierwsze lody? Kto wie… Tak, czy inaczej, jeśli chłopak podchodzi do ciebie w barze, klubie czy sklepie na pewno uważa, że jesteś atrakcyjna.

4. Po czym poznać że podobam się chłopakowi? on zachowuje się inaczej!

Umów się z nim i jego kolegami, następnie obserwuj jak się przy nich zachowuje. Czy jego zachowanie się zmienia, gdy ty jesteś w pobliżu? Czy może cały czas jest taki sam?

Oczywiście, zarówno mężczyźni, jak i kobiety zachowują się zupełnie inaczej, gdy są w gronie samych znajomych, mimo wszystko – może być zbyt milczący, nerwowy czy nieśmiały, gdy jesteś obok.

A może wręcz przeciwnie? Staje się rozmowny, dowcipny i chce ci zaimponować. Tak czy inaczej, obserwuj czy jego zachowanie jest w 100% naturalne

5.Całkowicie cię ignoruje

Niektórzy faceci przyjmują strategię – zachowuj się tak, jakby ci nie zależało.

Widzą, że podobasz się wielu facetom, ale każdego odprawiasz z kwitkiem, więc nie chcą być następni. Taki jest niekiedy ich tok myślenia.

Może on woli porozmawiać z tobą na osobności. Być może nie ma odwagi podejść, kiedy widzi dookoła ciebie mnóstwo innych facetów. Towarzystwo twoich koleżanek też może go onieśmielać.

Musisz dać mu jakiś znak (wystarczy jedno spojrzenie), że jesteś otwarta na nowe znajomości i chcesz z nim porozmawiać. Delikatnie daj mu do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana. Nie potrafi przecież czytać ci w myślach!

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 stycznia 2019 o 15:01

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lipca 2019 o 12:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lipca 2019 o 12:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lipca 2019 o 12:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lipca 2019 o 12:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 14:07