Aż 80% facetów na Tinderze odrzuci Twój profil jeśli robisz TO
Carphone Warehouse, brytyjska sieć sprzedaży telefonów komórkowych wraz z coachem randkowym Jamesem Preecem, przeprowadziła ankietę wśród 1 tys. osób aby przekonać się, jakie elementy w opisie na profilu randkowym wzbudzają ich zainteresowanie, a jakie ich odrzucają. Wnioski stanowią bardzo cenną lekcję dla wszystkich, którzy szukają szczęście w aplikacjach randkowych typu Tinder, a którym do tej pory nie udało się znaleźć tam miłości i zastanawiają sobie pytanie, dlaczego tak się dzieje. Jakie elementy w opisie na profilu randkowym gwarantują romantyczną randkę, a jakie sprawiają, że nasz potencjalny crush automatycznie przesunie palcem w lewo? 
 

Poczucie humoru 

51 proc. ankietowanych przyznało, że zwraca uwagę na poczucie humoru zawarte w opisie. Użytkownicy Tindera doceniają zwłaszcza sarkazm i autoironię, ponieważ ich zdaniem to dowód na to, że taka osoba potrafi śmiać się sama z siebie i nie bierze wszystkiego śmiertelnie poważnie. James Preece komentuje: “Nie bój się śmiać z samej siebie. W końcu nikt nie jest idealny!”

Jednak niektóre żarty w opisie wywołują efekt przeciwny do zamierzonego. Zdaniem 70 proc. ankietowanych poczucie humoru ostentacyjnie nawiązujące do seksualności wcale nie jest sexy.  

Emoji 

Emotikonki z założenia dodają wirtualnej rozmowie uroku, a dzięki nim możemy lepiej wyrażać swój nastrój i emocje. Jedna w przypadku aplikacji randkowych nie należy z nimi przesadzać. Aż 80 proc. osób biorących udział w badaniu przyznało, że zbyt duża ilość emoji w opisie na Tinderze automatycznie sprawia, że odrzucają taki profil. 

Zdjęcia 

Fotki dołączone do profilu w aplikacji randkowej to konieczność - 93 proc. ankietowanych mówi wprost, że ignoruje profile bez załączonego zdjęcia. Co istotne - możesz dodać do swojego profilu na Tinderze całą masę pochlebnych fotek, ale wystarczy tylko jedna niewłaściwa, aby czar prysł, a twój potencjalny match przesunął palcem w lewo. Zdaniem 86 proc. badanych przy zamieszczaniu zdjęć w aplikacji randkowej najważniejsza jest szczerość, w związku z czym chcą na wstępie wiedzieć, jak prezentuje się cała sylwetka danej osoby. Jakie zdjęcia robią na użytkownikach Tindera największe wrażenie? 80 proc. pytanych odpowiedziało, że są to fotki z wakacji albo z podróży, a 77 proc. zwraca szczególną uwagę na zdjęcia z domowymi zwierzakami.  

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lipca 2019 o 14:07

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 października 2019 o 21:10
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 października 2019 o 22:10
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2019 o 15:10
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2019 o 15:10
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2019 o 15:10