7 rzeczy, na które my dziewczyny niepotrzebnie wydajemy kasę a to czysta głupota

Ciasto z cukierni

Upieczenie ciasta czy ciasteczek nie zabiera dużo czasu (a przynajmniej są takie, które go nie zabierają) i jest znacznie bardziej opłacalne niż kupowanie gotowych wypieków w cukierni. Kawałek ciasta w większych miastach kosztuje w nich ok. 4 zł albo i więcej. Sporo zapłacimy również za ciastka.

Kawa na mieście

Duża kawa kosztuje ok. 17-20 zł. Raz na jakiś czas nie uszczupli za bardzo naszego budżetu, ale kupowana dzień w dzień albo kilka razy w tygodniu już tak.

Obiady na mieście

Obiad u Chińczyka czy w barze mlecznym jedzony sporadycznie również nie uszczupli naszego budżetu, ponieważ kosztuje ok. 12-15 zł, chociaż i tak bardziej opłaca się gotować w domu. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, gdy często stołujemy się w restauracjach. Jeżeli to robisz, przepuszczasz mnóstwo pieniędzy. Oczywiście czasem dobrze kupić coś co masz na lata. Dotyczy to jednak głównie dodatków. Pamiętaj, aby dobrze poznać produkt, zanim za niego przepłacisz.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 lutego 2019 o 21:02

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 kwietnia 2019 o 14:04
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 kwietnia 2019 o 14:04
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 kwietnia 2019 o 14:04
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 kwietnia 2019 o 14:04
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 kwietnia 2019 o 14:04