5 rzeczy, których mężczyźni nie rozumieją w kobietach i... odwrotnie! Zobacz jak różni jesteśmy

5 rzeczy, których NIE rozumieją faceci

1. Kobieta musi czuć pożądanie

Większość kobiet musi czuć pożądanie, żeby dobry seks mógł mieć w ogóle miejsce. Pragnienie nie przychodzi ot tak, facet musi się trochę postarać, żeby rozpalić swoją kobietę. Potrzebna jest tu konkretna gra wstępna, bez niej to raczej się nie uda.

2. Całowanie ma ogromne znaczenie

Możecie być razem nawet 20 lat, ale pocałunek i sposób w jaki to robicie jest bardzo ważny. Mężczyźni rzadko kiedy narzekają na pocałunek swoich partnerek, za to kobiety przykładają do tego ogromną uwagę. Kobiety zwracają uwagę również na higienę jamy ustnej, a brzydki zapach niejednokrotnie może zrujnować całą grę wstępną.

3. Odpowiedni ubiór to podstawa

Wielu mężczyzn nie rozumie, że kobieta chce wyglądać dobrze również dla siebie. Dla większości kobiet dobry wygląd jest ogromnie erotyczny, im lepiej wygląda, tym ma większą ochotę na seks. Także, panowie, wy też powinniście zadbać nieco o siebie.

4. Uprzejmy gest jest mile widziany

Kwiaty, miłe słowa, a może kolacja? Takie gesty sprawiają, że kobiety doceniają mężczyzn i zaczynają bardziej o nich myśleć, co sprowadza się również do łóżka. Kobieta chce wiedzieć, że myślisz o niej nawet wtedy, gdy jesteście osobno.

5. Mężczyzna powinien przejąć kontrolę

Kobiety uwielbiają zdecydowanych mężczyzn i zdecydowanie wolą, jeżeli to oni przejmują kontrolę w łóżku. Zmęczone codziennymi sprawami, dziećmi, gotowaniem, sprzątaniem, chcą aby ktoś nimi się zaopiekował.

 

5 rzeczy, których NIE rozumieją kobiety

1. Atrakcyjność seksualna jest kluczowa

Dobry seks zdaniem facetów zależy przede wszystkim od atrakcyjności seksualnej partnerki. Jeżeli od samego początku kobieta średnio go pociąga, to się raczej nigdy nie zmieni. Natomiast, jeżeli ten pociąg będzie istniał od samego początku, wystarczy, że włożysz seksowną bieliznę, a facet będzie wniebowzięty.
 

2. Umysł mężczyzny jest niezwykle prosty

Terapeuta wyznaje: "Myślę, że gdyby większość kobiet mogła spędzić dziesięć minut w głowie mężczyzny, byliby zszokowani tym, jak mało się tam dzieje." Kiedy człowiek myśli o czymś erotycznym, jest to rzecz prosta, np. obraz ciała partnera. Porównaj to z tysiącami szczegółów, które bombardują umysły kobiet w czasie kochania i to wyjaśnia, dlaczego większość mężczyzn ma tendencję do znacznie łatwiejszego osiągania orgazmu.

3. Mężczyźni boją się szybkiej kulminacji

Nagie, rozpalone ciało kobiety szybko może doprowadzić ich do szybkiego orgazmu. Dlatego, mężczyźni często od razu przechodzą do rzeczy, żeby nie skończyć zbyt szybko.

4. Boją się krytyki

Mężczyźni postrzegają każde nieszczęście jako krytykę. Prowadzi to do różnego rodzaju problemów dla par - w łóżku i poza nim. Powiedzmy, że kobieta jest rozczarowana, ponieważ jej partner pracuje do późna każdego dnia. Jest szansa, że zauważy jej rozczarowanie, ale nie będzie wiedział, co z tym zrobić. Więc wycofa się emocjonalnie, co jeszcze bardziej ją zdenerwuje.

5. Martwią się o brak erekcji

Niepokój o ich wydajność jest najczęstszym powodem, dla którego mężczyźni unikają seksu z partnerem długoterminowym. Żadna kobieta nie rozumie, jak to jest, gdy mężczyzna traci erekcję. Większość mężczyzn mówi, że czuje się, jakby stracił istotną część siebie. Człowiek, który stracił wiarę w postrzeganą męskość, potrzebuje partnera, który w niego wierzy i akceptuje go takim, jakim jest. To jest najpewniejsza droga do odzyskania pewności siebie. Akceptacja jest kluczem. Kobiety i mężczyźni potrzebują wielu akceptacji, każdego dnia. Pod tym względem, pomimo naszych różnic, wszyscy jesteśmy tacy sami.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 października 2019 o 19:10

Komentarze

Zobacz również

Oznacz przyjaciółkę...
Oznacz przyjaciółkę, która mieszka daleko,
ale jest bliska twojemu sercu.
Sprawdź co potrafią bezlitosne.pl
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2019 o 14:10
Dorosłość
W jednej chwili jesteś młoda i beztroska,
a w drugiej chwili boli cie mały palec u stopy i wiesz,
że idzie burza.
Dorosłość dopada nagle i bez zapowiedzi.
Sprawdź co potrafią bezlitosne.pl
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2019 o 14:10
O tak
Jeżeli chcesz mi zaimponować swoją furą,
to musi być to foodtruck.
Sprawdź co potrafią bezlitosne.pl
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2019 o 14:10
Tak jest
Jeśli w niedzielę budzisz się bez kaca,
to oznacza to, że miałaś nudny sobotni wieczór.
Sprawdź co potrafią bezlitosne.pl
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2019 o 13:10
Nigdy
Nigdy nie pytaj dziewczyny z perfekcyjną kreską na powiekach,
dlaczego się spóźniła.
Sprawdź co potrafią bezlitosne.pl
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2019 o 13:10