22 genialne triku urodowe, o których nie miałaś pojęcia
1. Jeśli chcesz zachwycać promiennym spojrzeniem, pomaluj jasnym cieniem trzy zaznaczone obszary oka – pod łukiem brwiowym, w kącikach oka i na środku. Dzięki temu rozświetlisz je i optycznie je powiększysz.

2. Wodoodporne tusze świetnie sprawdzają się kiedy narażona jesteś na kontakt z wodą. Bardzo ciężko jest je jednak zmyć. By tego uniknąć, najpierw nanieś na rzęsy jedną warstwę zwykłej maskary. Dzięki temu wodoodporny tusz przywrze do niej, nie zaś do Twoich rzęs.

3. Zaznaczenie jasnym cieniem dolnej części łuku brwiowego optycznie powiększa oko. Dzięki zaznaczeniu górnej części łuku jasną kredką, cieniem lub podkładem optycznie go podniesiesz.

4. Kolejna porada, pozwalająca optycznie powiększyć oko. Potrzebna Ci będzie do tego zwykła, biała kredka do makijażu oka. Pomaluj nią jego „wodną linię”. Dzięki temu Twoje spojrzenie będzie pełne blasku.

5. Skończyły Ci się kosmetyki do demakijażu oczu, a pomalowałaś sobie rzęsy wodoodpornym tuszem? Nie panikuj. Do demakijażu możesz użyć.. zwykłej oliwy! Bez problemu zmyje makijaż, a Ty będziesz mogła cieszyć się odżywionymi rzęsami. W niektórych wypadkach poradzi sobie nawet zwykły krem Nivea.

6. Cytryna nie tylko może być wykorzystywana w kuchni. W łatwy sposób pozwoli Ci się pozbyć przebarwień na paznokciach, powstałych po częstym manicure. Zawarte w niej kwasy zdziałają cuda.

7. PERFUMY: Perfumy najlepiej nakładać w miejscach, gdzie wyczuwalny jest puls. Na ciele mamy ich pięć. Nie jest więc to tylko szyja i nadgarstki! Pomyśl też o wewnętrznych stronach łokcia, obszarze za kolanami lub gardle.

8. Perfumowania się ciąg dalszy. Choć to bardzo częsty gest, spryskując perfumami nadgarstki, nie pocieraj ich o siebie. Naruszysz przez to molekuły perfum, przez co staną się mniej trwałe.

9. Jeśli pokruszy Ci się cień lub puder nie panikuj. Szkodę naprawisz za pomocą 70% etanolu (środka do dezynfekcji, który dostaniesz w aptece) i łyżki. Alkohol szybko wyparuje z kosmetyków, dzięki czemu znowu będziesz mogła ich używać.

10. 

Czy jesteś pewna, że poprawnie używasz wsuwki do włosów? Pamiętaj, by wkładać je karbowaną stroną do dołu, nigdy odwrotnie. Dzięki temu będą na swoim miejscu znacznie dłużej, a Twoja fryzura będzie trwalsza.

 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 stycznia 2019 o 17:01

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 13:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 13:07
O to chodzi
Chciałabym, aby mój przyszły mąż patrzył na mnie tak samo, jak ja patrzę na kelnera, którzy idzie z moim jedzeniem.
Sprawdź co potrafią bezlitosne.pl
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 11:07
O kim?
O kim myślisz, kiedy słyszysz zdanie:
„Jestem głodna“
?
Sprawdź co potrafią bezlitosne.pl
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 11:07
Tak
Kochaj i nie mów nikomu.
Podróżuj i nie mów nikomu.
Żyj szczęśliwie i nie mów nikomu.
Ludzie lubią psuć piękne rzeczy.
Sprawdź co potrafią bezlitosne.pl
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 11:07