Poczekalnia

Okazuje się, ze piękna 36-letnia Jessica Alba bez makijażu wcale nie wygląda jak... Jessica Alba. Będziecie w szoku co kryje pod grubą warstwą podkładu.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 marca 2018 o 16:03

Największy ból mojego życia: śmierć mojego narzeczonego…

Pamiętaj te czasy, kiedy byliśmy szczęśliwą parą. Poznaliśmy się na studiach i właściwie od pierwszego dnia naszego spotkania, byliśmy nierozłączni. W życiu nie pomyślałam, że poznam takiego mężczyznę, jakim byłeś ty. Byłeś moim najlepszym przyjacielem, kochankiem, wsparciem i później też mężem. Nasze małżeństwo było przepiękne. Nigdy nie chciałam zostać żoną, nigdy nie chciałam mieć ślubu, po prostu nie wierzyłam w ten sakrament. Ale ty wszystko odmieniłeś.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 marca 2018 o 15:03

Zostawił mnie dla starszej kobiety…

Dziewczyny, nie wiem co mam w ogóle napisać, jestem załamana. Nadal nie mogę tak do końca uwierzyć w to, co się stało kilka dni temu. Wszystko jest jeszcze dość świeże i czuję się, jakbym śniła. To koszmar. Czuję się upokorzona i nic nie warta. Godzinami myślę o tym, że on mnie zostawił dla starego babsztyla i chyba już straciłam siebie.

Cierpię strasznie mocno, a moje ego jest zniszczone. Ona jest przecież stara, a ja młoda… 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 marca 2018 o 14:03

Nowa era: "modelki plus hair"

Dziewczyny, pamiętacie jeszcze te czasy, jak modelki plus size były rarytasem? Dziś królują na wybiegach, w magazynach i w internecie. Świat je zaakceptował i pokochał ich kształty, inność i "wady". Czy tak samo będzie z owłosionymi modelkami? Bo właśnie na to wygląda…

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 marca 2018 o 15:03

Ta historia jest trudna i ciężko mi się o tym mówi. Wszystko jest już ponad 2 lata temu, ale uczucia nadal są świeże. Byłam z moim ex przez 3 lata. On zawsze był bardzo porywczy, w młodości kilka razy miał problemy z prawem i nie miał łatwej przeszłości. Ale nie był agresywny. Traktował mnie jak księżniczkę, chociaż czasem bywał bardzo zazdrosny. Wtedy najczęściej mnie wyzywał, ale nigdy  nie posunął się do rękoczynów.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 marca 2018 o 15:03

Dziewczyny, pilnie błagam Was o pomoc. Wszystko zaczęło się jesienią. Pojechałam z moim facetem na spa. Tam korzystaliśmy z sauny, jacuzzi i z różnych zabiegów. Jak wróciłam do domu, zaczął się mój koszmar. Przez tydzień tak strasznie swędziała mnie moja pochwa, że myślałam, że oszaleję. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 marca 2018 o 13:03

Wokół kobiecego wytrysku krąży wiele mitów, ale jedno jest pewne, doświadcza go tylko mała ilość kobiet. Jeżeli należysz do tych kobiet, które nie raz w ten sposób przeżyły orgazm, to nie musisz się wcale wstydzić. Jesteś wyjątkowa i masz ostry temprerament. Kobiecy wytrysk może mieć postać kilku małych kropelek, albo sporej „fontanny“. Seksualodzy tłumaczą, co różni kobiety, które miewają wytrysk od reszty kobiet. Okazuje się, że wszystko zależy od…

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 marca 2018 o 12:03

Moja ex jest fałszywą, zakłamaną, malowaną lalą!

Siema, babeczki. Tym razem ja napiszę coś DO WAS. Tak, kieruję te słowa do każdej malowanej laleczki z was. Jak wam nie wstyd nas tak okłamywać? Za kogo wy się macie? Codziennie budzicie się rano i nakładacie tapetę. Dobra, jakoś się do tego musieliśmy przyzwyczaić. Chociaż już to jest po prostu czyste kłamstwo. Niech tam się nawet jakaś laska maluje, ale niech nie p*erdoli głupot i niech nie ma się za niewiadomo kogo. Księżniczki. Bez makijażu wszystkie jesteście brzydkie. A jak go nałożycie macie się za jakieś modelki. Ale tak nie jest. Jesteście słabe psychicznie i fałszywe. Gadałem z kolegami i mamy już dość waszych kłamstw. Już nigdy więcej nie dotknę laski, która ma cokolwiek narysowane lub doczepione. Tak jak moja była. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 marca 2018 o 11:03

Witajcie bezlitosne, ostatnie czytałam list na waszej stronie, odnośnie tego, że ksiądz nie chcę udzielić ślubu młodej parze, ponieważ kobieta jest w ciąży. Moja historia jest podobna, ale chodzi o chrzest mojego syna. Ksiądz nie chce ochrzcić mojego dziecka, ponieważ nie żyję związku małżeńskim. 

I dodam, że ja nie mieszkam na wsi lub w małej miejscowości, tylko w Krakowie. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 marca 2018 o 13:03

Wyobraź sobie, że raz w miesiącu zwijasz się z bólu i cierpisz tak bardzo, że leżysz tylko w łóżku i nie potrafisz normalnie funkcjonować. Nie potrafisz chodzić, wypróżnić się i siedzieć. Praca odpada, bo nie jesteś w stanie, żeby stać o własnych siłach i najgorsze jest, że nikt ci tak do końca nie wierzy. Wciąż słyszysz, że inne kobiety też mają okres, że przesadzasz i że na pewno nie jest tak źle. Oto codzienność wielu pań, które może nawet nie wiedzą, że cierpią na...

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 marca 2018 o 12:03
Następna